O karte

Spoznávajte región a ušetrite
MALÁ FATRA Tourist Card je Vaša osobná personifikovaná zľavová karta, prostredníctvom ktorej získavate ako návštevník regiónu Malá Fatra benefity a cenové zvýhodnenia u našich zmluvných partnerov a počas letnej turistickej sezóny ju môžete využiť na desiatky zaujímavých služieb v regióne a okolí.

Ako získať kartu?
Kartu MALÁ FATRA Touristic Card vám bezplatne vystavia na recepcii v akomkoľvek z partnerských ubytovacích zariadení v regióne pri ubytovaní sa na minimálne 2 noci. Každý člen vašej rodiny starší ako 6 rokov má nárok na svoju vlastnú kartu. Tento typ karty je platný iba počas vášho pobytu, od príchodu do ubytovacieho zariadenia až do 24 hodiny v deň odchodu. Pokiaľ sa rozhodnete stráviť v regióne dlhší čas a svoj pobyt si predĺžite, vaše ubytovacie zariadenie vám na vyžiadanie vystaví bezplatne ďalšiu kartu.

Využívanie benefitov a zliav
Kartu majte pri sebe, preukážte sa ňou u našich zmluvných partnerov označených nálepkou „Tu platí MALÁ FATRA Touristic Card“ a využívajte jej výhody pri čerpaní skvelých benefitov a zliav počas vášho celého pobytu. Mapu ako aj kompletný zoznam partnerov získate na recepcii ubytovacieho zariadenia, v turistických informačných centrách a na webovej stránke www.regionmalafatra.sk. Výška zľavy, zvýhodnená cena alebo iný benefit, ako aj podmienky ich využitia, sú uvedené pri detailnom popise každého produktu. Zmena cien u jednotlivých poskytovateľov služieb je vyhradená. Ďalšie informácie o produkte ako aj Všeobecné obchodné podmienky MALÁ FATRA Touristic Card nájdete na webovej stránke www.regionmalafatra.sk.

Fotogaléria

TIK na Facebooku

VYHĽADAŤ SPOJE

Cez
Pridať prechádzajúce miesta

ŽILINA VIRTUÁLNE

ŽILINA VIRTUÁLNE

POČASIE

ŽILINA