O karte

Spoznávajte región a ušetrite
MALÁ FATRA Tourist Card je Vaša osobná personifikovaná zľavová karta, prostredníctvom ktorej získavate ako návštevník regiónu Malá Fatra benefity a cenové zvýhodnenia u našich zmluvných partnerov a počas letnej turistickej sezóny ju môžete využiť na desiatky zaujímavých služieb v regióne a okolí.

Ako získať kartu?
Kartu MALÁ FATRA Touristic Card vám bezplatne vystavia na recepcii v akomkoľvek z partnerských ubytovacích zariadení v regióne pri ubytovaní sa na minimálne 2 noci. Každý člen vašej rodiny starší ako 6 rokov má nárok na svoju vlastnú kartu. Tento typ karty je platný iba počas vášho pobytu, od príchodu do ubytovacieho zariadenia až do 24 hodiny v deň odchodu. Pokiaľ sa rozhodnete stráviť v regióne dlhší čas a svoj pobyt si predĺžite, vaše ubytovacie zariadenie vám na vyžiadanie vystaví bezplatne ďalšiu kartu.

Využívanie benefitov a zliav
Kartu majte pri sebe, preukážte sa ňou u našich zmluvných partnerov označených nálepkou „Tu platí MALÁ FATRA Touristic Card“ a využívajte jej výhody pri čerpaní skvelých benefitov a zliav počas vášho celého pobytu. Mapu ako aj kompletný zoznam partnerov získate na recepcii ubytovacieho zariadenia, v turistických informačných centrách a na webovej stránke www.regionmalafatra.sk. Výška zľavy, zvýhodnená cena alebo iný benefit, ako aj podmienky ich využitia, sú uvedené pri detailnom popise každého produktu. Zmena cien u jednotlivých poskytovateľov služieb je vyhradená. Ďalšie informácie o produkte ako aj Všeobecné obchodné podmienky MALÁ FATRA Touristic Card nájdete na webovej stránke www.regionmalafatra.sk.

Fotogaléria

TIK na Facebooku

VYHĽADAŤ SPOJE

Cez
Pridať prechádzajúce miesta

ŽILINA VIRTUÁLNE

POČASIE

FOTOGALÉRIA