Kam s deťmi

Kam s deťmiKam s deťmi

Žilina a  okolie ponúkajú skutočne veľa možností na trávenie aktívneho voľného času s vašimi ratolesťami. Prinášame vám zoznam turistických atrakcií a miest, ktoré sú vhodné na vaše spoločné chvíle s deťmi.


 

 

Materské centrá

V Žiline ponúkajú priestor pre rodičov detí v predškolskom veku tri materské centrá. Materské centrum Levík, materské centrum Nezábudka a materské centrum Žabka. Ponúkajú rôzne aktivity - tvorivé dielne, cvičenie, poradne, herne a iné.

Bábky v podkroví

podkroví Rosenfeldovho paláca sa otvára tajomný svet bábok v podobe stálej expozície. Expozícia vás prevedie históriou Bábkového divadla Žilinanajstaršieho profesionálneho bábkového divadla na Slovensku.

Lesopark Chrasť

Lesopark Chrasť sa nachádza medzi sídliskami Vlčince a Solinky. Je obľúbenou mestskou oddychovou zónou. Návštevníkom poskytuje rôzne možnosti športového vyžitia (pešiu prechádzku, beh, beh na lyžiach, cyklistiku, nordic walking, lanový park). Pre deti sú k dispozícii preliezačky a iné atrakcie.

KONGO – Zábavné rodinné centrum

KONGO – zábava pre najdôležitejších ľudí na svete - pre našich najmenších, fantastické detské ihrisko 1 350 m2, najväčšie svojho druhu na Slovensku, kde na deti čakajú hojdačky, šmýkačky, tobogan, trampolíny, domáce kino, simulácia závodného kokpitu, simulátor motoriek, videohry, Xbox Kinect...

Jungle Park

Jungle Park je nový detský park v Žiline - v Mojši. Na viac ako 1500 m2 sa zabavia deti aj s rodičmi. Atrakcie si môžete užívať vo veľkej krytej hale za každého počasia.

Terchovský vláčik

Terchová, Štefanová a Vrátna dolina patria medzi klenoty Malej Fatry a lákajú množstvo turistov a výletníkov. Okrem aktívneho výletu si čaro prírody môžete teraz vychutnať aj prostredníctvom vyhliadkovej jazdy Terchovským vláčikom

Rozprávkový les

V Nezbudskej Lúčke, len 13 km od Žiliny, Koliba Panoráma otvorila nielen pre deti novú atrakciu - Rozprávkový les

Hoplandia

Hoplandia je interiérový zábavný nafukovací park, jediný tohto druhu na Slovensku. Park obsahuje 11 atrakcií, kde môžete zažiť jedinečné zážitky a zábavu.

Jumpstreet

Jumpstreet aréne ťa čaká neobmedzené skákanie! 

TIK na Facebooku

VYHĽADAŤ SPOJE

Cez
Pridať prechádzajúce miesta

ŽILINA VIRTUÁLNE

ŽILINA VIRTUÁLNE

POČASIE

ŽILINA