INdoorové aktivity

Fitness, štúdiá štíhlej línie

V Žiline sa nachádza viacero miest, kde si môžete zacvičiť a sformovať tak svoju postavu. Prinášame vám zoznam fitness centier a štúdií štíhlej línie.

Krytý tenis, stolný tenis, squash, bedminton, ricochet

Patríte medzi priaznivcov športu, ktorý je označovaný ako biely šport? Viete, kde si ho môžete v Žiline zahrať aj počas nepriaznivého počasia? Alebo skôr preferujete stolný tenis, squash, bedminton či ricochet? Aj v Žiline nájdete miesta, kde sa týmto športom môžete venovať.

Indoor golf, bowling, kolky

Už ste niekedy hrali golf, kolky alebo billiard? Nie?  Prinášame vám kontakty na miesta, kde sa v Žiline môžete venovať týmto športovým aktivitám.

Bouldering - lezecké steny

Bouldering  je druh lezenia bez lana na malých blokoch skál alebo nízkych skalách niekoľko metrov nad zemou. Názov pochádza z anglického slova boulder - balvan. V súčasnosti je veľmi populárny vďaka svojej nenáročnosti na vybavenie a skúsenosti.

Lukostreľba

Lukostreľba alebo streľba z luku je praktické lovecké a vojenské umenie a z neho vzniknuté športové odvetvie, ktorého tradícia je stará desiatky tisíc rokov.

Zumba

Zumba je kombináciou dynamickej latinsko-americkej hudby a exotických tanečných a teda aeróbnych pohybov. Vyskúšať ju môžete aj v Žiline.

Laser Game

Zábava a zároveň šport, kde sa snažíte zasiahnuť protihráčov skôr než oni vás. Grid Laser Arena ponúka jednu z najmodernejších Laser Game arén v Európe

Escape room

Čo je ESCAPE ROOM? V preklade úniková izba, ktorá vám v časovom limite 60 - 90 minút prinesie nezabudnuteľný zážitok, na ktorý budete s priateľmi ešte dlho spomínať! Cieľom Escape room je spolupracovať, hľadať indície, riešiť hlavolamy, či zvláštne hádanky a nakoniec tak víťazne uniknúť z miestnosti.

Na stiahnutie

TIK na Facebooku

VYHĽADAŤ SPOJE

Cez
Pridať prechádzajúce miesta

ŽILINA VIRTUÁLNE

ŽILINA VIRTUÁLNE

POČASIE

ŽILINA