Ubytovanie

V centre Žiliny, jej okrajových častiach, ako aj v kúpeľnom meste Rajecké Teplice nájdete dostatok možností na ubytovanie a zmysluplné využitie voľného času.

Výhodou Žiliny ako krajského mesta je to, že využíva svoj kultúrno- historický potenciál. Je zároveň dopravným uzlom. V jej blízkosti sa nachádza niekoľko výnimočných turistických atraktivít i termálne pramene.

Návštevníci si môžu vybrať zo širokej ponuky ubytovania. Návštevníci, ktorí hľadajú maximálne kvalitné služby, majú k dispozícii niekoľko štvorhviezdičkových hotelov. V Žiline sú to Dubná Skala, Holiday Inn a Polom, v Rajeckých Tepliciach hotely Aphrodite a Diplomat. Nasleduje široký výber zo siete trojhviezdičkových hotelov. Spomenúť môžeme žilinské hotely Slovakia, Grand, Galileo, Slovan, George, Luna, Econo hotel, Boss. V Rajeckých Tepliciach si môžete vybrať z ponuky trojhviezdičkových hotelov Skalka, Villa Flóra, Laura, Veľká Fatra a Malá Fatra. Kvalitné služby nájdete aj v dvojhviezdičkových hoteloch. V Žiline môžeme spomenúť Bôrik a Garni. Okrem rozvetvenej hotelovej siete si môžu návštevníci vybrať aj z ponuky penziónov. V Žiline sú to trojhviezdičkové penzióny Central park, Kamélia, Vix, Rákoczi, dvojhviezdičkové Junior, Villa Budatín, Bánová, jednohviezdičkové A Club, Pars a U Jakuba. V Rajeckých Tepliciach máte k dispozícii služby penziónov Vila Milica, Vila Viktória, Antik, Daniela, Luna a ďalších. Takisto si tu môžete vybrať ubytovanie v súkromí, ktoré ponúkajú vo viacerých domoch. Viacero možností máte aj v prípade, ak sa rozhodnete využiť služby niektorej zo žilinských ubytovní.


Fotogaléria

TIK na Facebooku

VYHĽADAŤ SPOJE

Cez
Pridať prechádzajúce miesta

ŽILINA VIRTUÁLNE

ŽILINA VIRTUÁLNE

POČASIE

ŽILINA