Terchovský vláčik

Lesopark ChrasťTerchovský vláčik

Terchová, Štefanová a Vrátna dolina patria medzi klenoty Malej Fatry a lákajú množstvo turistov a výletníkov. Okrem aktívneho výletu si čaro prírody môžete teraz vychutnať aj prostredníctvom vyhliadkovej jazdy Terchovským vláčikom. Vláčik jazdí naprieč Malou Fatrou celý rok podľa aktuálneho cestovného poriadku. Súprava má dva vagóny s kapacitou 56 osôb. Vláčik je vybavený zrovnateľnými okienkami, a preto škaredé alebo daždivé počasie nie je prekážkou. Okrem krásnej prírody, ktorú budete môcť pozorovať počas jazdy sa dozviete aj veľa zaujímavostí od našich zábavných sprievodcov.

*Za jazdu Terchovským vláčikom Vám vrátia peniaze.
Pri kúpe akéhokoľvek tovaru, napríklad suvenírov, syrov (alebo si dáte kávičku v Infocentre, či Turistickom centre) vám vrátia za jazdu vláčikom sumu, ktorá bude uvedená na kupóne, ktorý dostanete. Pri platbe si môžete uplatniť aj viac kupónov.

Príklad: Dvaja dospelí a dve deti išli vláčikom celý okruh. Pri platbe získali 4 kupóny v celkovej hodnote 6 €. Neskôr si kúpia suveníry, syry v Infocentre. Pred platením odovzdajú kupóny na zľavu a tá im bude odrátaná z celkovej sumy nákupu. Výška zľavy nemôže byť vyššia ako hodnota nákupu!

Zľavu si môžete uplatniť v Infocentre pod sochou Jánošíka (drevenička vedľa Coop Jednota) alebo v Turistickom centre pri Lidl.

Vozia školské výlety aj firemné akcie.


■ Kontaktné informácie a otváracie hodiny

Terchová Train
Terchová
Tel.: +421 (0)908 331 449
Web: www.terchovskyvlacik.sk

Opening hours

Podľa sezóny.
Rozpis cestovného poriadku Terchovského vláčika nájdete na: www.terchovskyvlacik.sk


■ Cenník

Aktuálny cenník nájdete na: www.terchovskyvlacik.sk

Fotogaléria

TIK na Facebooku

VYHĽADAŤ SPOJE

Cez
Pridať prechádzajúce miesta

ŽILINA VIRTUÁLNE

ŽILINA VIRTUÁLNE

POČASIE

ŽILINA