OD ROZSUTCA ŠÍRYM KRAJOM

OD ROZSUTCA ŠÍRYM KRAJOM

Mestské divadlo v Žiline vás pozýva v nedeľu 12. decembra o 16. hodine na vystúpenie FS Rozsutec do veľkej sály divadla.*

Na svojom novom profilovom CD chce Ľudová hudba FS Rozsutec spolu so speváckou skupinou predstaviť svoj najnovší hudobno-spevácky repertoár, ktorý prezentuje spolu s tanečníkmi v posledných rokoch po celom „šírom“ Slovensku. Nájdete na ňom okrem terchovských aj kysucké, oravské, liptovské, horehronské, myjavské, podpolianske, zemplínske a rómske melódie, čo odzrkadľuje výnimočnú rôznorodosť tvorby FS Rozsutec.

Dramaturgiu CD zabezpečila Ľudová hudba FS Rozsutec v spolupráci s vedením súboru. Účinkujúcimi sú členovia ľudovej hudby a speváckej skupiny, ako aj sólisti, ktorí boli prizvaní k nahrávaniu CD.

Vstupenky nájdete v sieti Ticketportal.

* Na základe sprísnených protipandemických opatrení sa program uskutoční v režime OP (osoba kompletne očkovaná alebo tá, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami). Maximálna kapacita vo Veľkej sále je 100 diváčok a divákov. Ak ste si už kúpili vstupenky a na program od 22. novembra nespĺňate podmienku OP, vrátime vám v pokladnici vstupné alebo vám vymeníme vstupenky za náhradné predstavenie podľa vášho výberu do konca sezóny 2021/2022.

Fotogaleria

TIK na Facebooku

SZUKAJ POŁĄCZENIA

Przez
Dodaj przejścia

ŽILINA VIRTUÁLNE

ŽILINA VIRTUÁLNE

POČASIE

ŽILINA