Paddleboarding

Pešia turistika

Máte radi vodu a chcete vyskúšať niečo nové? Objavte paddleboarding! Výhodou tohto vodného športu je, že je nenáročný, vhodný pre všetky vekové kategórie a navyše pri ňom zažijete veľa zábavy. Paddleboarding, v skratke SUP (Stand-up-paddle, teda pádlovanie v stoji), vznikol v roku 1960 na Havaji.

Pri paddleboardingu stojíte na paddleboarde - doske, ktorá vyzerá ako surf, a k pohybu vpred používate dlhé pádlo. Pri tomto športe zapojíte celé telo od svalov na lýtkach, cez chrbát, brucho, až po svaly na rukách. Zároveň trénujete rovnováhu a stabilitu, zlepšujete svoju kondíciu a formujete celú postavu. Paddleboarding využívajú mnohí športovci ako kondičný tréning.

Aj v Žiline máte možnosť vyskúšať si paddleboarding. V bezprostrednej blízkosti eXtreme Parku pri Vodnom diele Žilina nájdete širokú škálu paddleboardov a kvalitnú inštruktáž. „ZÁŽITKY NA VODE!“ - to je slogan požičovne, ktorú tvoria nadšenci rýchlo sa rozvíjajúceho vodného športu paddleboardingu. Požičovňa organizuje splavy, súťaže, teambuildingy a možnosť dlhodobého prenájmu napr. na dovolenku.


Adresa prevádzky:
Požičovňa paddleboardov ChickenSUPremeteam
Cesta na Mojš 1375, 013 01 Žilina
Tel.: +421 (0)948 600 752, +421 (0)907 953 304, +421 (0)948 443 055
E-mail: chickensupremeteam@gmail.com 
Web: www.chickensupreme.sk  

Fotogaléria

TIK na Facebooku

VYHĽADAŤ SPOJE

Cez
Pridať prechádzajúce miesta

ŽILINA VIRTUÁLNE

ŽILINA VIRTUÁLNE

POČASIE

ŽILINA