OUTdoorové aktivity

Bouldering - lezecké steny

Bulderowanie jest jedną ze sportowych dyscyplin wspinaczkowych. Wspinacze poruszają się na wysokości czterech metrów, tak, aby podczas upadku nie ucierpieli zranień. Sport ten należy do ulubionych dyscyplin w Żylinie. W okolicy miasta znajduje się kilka ścianek wspinaczkowych.

Rybolov

Rekreačný rybolov alebo hovorovo rybárčenie je rybolov vykonávaný ako záľuba či oddychová činnosť. Rybolov je založený na prirodzenej potrebe rýb prijímať potravu. Cieľom je prinútiť rybu, aby prehltla nástrahu, v ktorej je ukrytý háčik.
 

Tenis

Tenis býva často označovaný aj ako biely šport. Je to loptová hra pre 2 alebo 4 hráčov.  Variant s 2 hráčmi je dvojhra, variant so 4 hráčmi štvorhra. Chcete si tenis vyskúšať aj vy, ale neviete kde sa v Žiline nachádzajú tenisové kurty?

Jazda na koni

Kôň patrí medzi najinteligentnejšie zvieratá. Reaguje inštinktívne a intuitívne. Vedeli ste, že spí 7 hodín denne postojačky alebo na zemi? Jazda na koni alebo hipoterapia? Máme pre vás  tipy.

Paintball, airsoft, lukostreľba

Kto by netúžil vyskúšať si úlohu člena špeciálnej jednotky? So zbraňou v ruke prehľadne riešiť krízové situácie. Oslobodiť rukojemníkov alebo nepozorovane zmiznúť? Alebo si zastrielať z luku? Je tu pre vás paintball , airsoft a lukostreľba.

Inline korčuľovanie

Jazda na kolieskových korčuliach je aktivita, ktorej sa môžete venovať aj v Žiline.

Nordic walking

Nordic walking - severská chôdza je športom pre všetkých. Nerozhoduje pri ňom fyzická zdatnosť alebo vek. Je to nenáročná chôdza, najprirodzenejší pohyb človeka so špeciálnymi palicami.

Zorbing, Petanque

Zorbing (zorbovanie, sphering je ľahko extrémny šport, ktorý vznikol v roku 2000 na Novom Zélande. Pétanque  (petank, petang) je francúzska spoločenská hra pre dve 1-3 členné družstvá. Obidvom športovým aktivitám sa môžete venovať aj  v okolí Žiliny. 

Na stiahnutie

TIK na Facebooku

VYHĽADAŤ SPOJE

Cez
Pridať prechádzajúce miesta

ŽILINA VIRTUÁLNE

POČASIE

FOTOGALÉRIA