ONLINE KONCERT: ADVENTURE STRINGS

ONLINE KONCERT: ADVENTURE STRINGS

Rosenfeldov palác vám prináša online koncert v podaní sláčikového kvarteta Adventure strings v prevedení Slavomír Glos, Roman Rusňák, Ivan Remenec a Klaudia Remencová. Na koncerte zaznejú okrem vlastných úprav známych klasických skladieb aj populárne skladby, rockové balady a tie najznámejšie filmové melódie. Najväčšími hitmi vás prevedú cez jedinečné medley a aranžmány.

Pri pohľade na sláčikové kvarteto ľudia zvyčajne očakávajú klasickú hudbu a v mnohých mylne evokuje vážnosť, či dokonca nudu. S Adventure strings však zažijete niečo iné, zažijete hudobné dobrodružstvo.Hudobné zoskupenie sa snaží priblížiť hudbu sláčikových nástrojov širokému publiku a to jedinečným a zábavným spôsobom.

Všetci vyrástli v slovenských orchestroch a precestovali s nimi celý svet. Ako kvarteto ich však môžete vidieť na festivaloch, rockových koncertoch či rôznych zábavných podujatiach. Stali sa súčasťou najväčšieho letného festivalu klasickej hudby Viva Musica!, show Česko Slovensko má talent, pravidelne doprevádzajú slovenskú rockovú legendu Tublatanka a hudobnú skupinu Barbory Švidraňovej Basie Frank Band.

Medzi ich najvýznamnejšie podujatia patria: Svátky města Olomouce, Ples v Opere Brno, Advent RTVS, Designers’ Saturday vo švajčiarskom Langenthale, Cena Petra Slavomíra Kompiša, Veľvyslanectvo SR v Paríži, Európsky parlament v Štrasburgu, Viva Musica! Festival a mnoho ďalších.

Vysielanie sa uskutoční v štvrtok, 11. marca o 19.00 formou živého prenosu na FB stránke Rosenfeldovho paláca.

Fotogaléria

TIK na Facebooku

VYHĽADAŤ SPOJE

Cez
Pridať prechádzajúce miesta

ŽILINA VIRTUÁLNE

POČASIE

FOTOGALÉRIA