KONCERT: SLAVONICS

KONCERT: SLAVONICS

Dámske hudobné kvarteto z Nemecka SLAVONICS zavíta do Žiliny. Na ich koncerte v Rosenfeldovom paláci v piatok 25. apríla 2019 o 19.00 hod. zaznejú skladby slovanských skladateľov, folk a klezmer.

A capella kvartet tvoria štyri klasicky vyškolené ženské hlasy v rozsahu od sopránu až po bas. Svieža skupina s neskrotnou chuťou a radosťou z muzicírovania. Slavonics majú sídlo v Brühlu a Brně. Projekt štyroch skúsených muzikantiek rovnakej krvnej skupiny s množstvom rôznych životných skúseností, ktoré svoje publikum očaruje a upúta svojím kúzlom.

Klasické tóny slovanskej hudby z pera Antonína Dvořáka, Leoše Janáčka, Bedřicha Smetany a ďalších striedané s tanečným charakterom ľudovej hudby z Čiech, Moravy a Slovenska – to sú Slavonics.

Vystúpia: Mina Neustadt – akordeon, Helena Mattner – husle, Regine Rath – husle, Eva Šindelářová – kontrabas

http://www.slavonics.info/cs/

Kapacita sály je obmedzená, preto odporúčame rezervovať si miesta (info@rosenfeldovpalac.sk). Rezervované lístky budú držať max. 15 min. do začatia predstavenia (t.j. do 18.45 hod.). Vstup: 3,00 Eur (dospelí) / 2,00 Eur (študenti) Mladiství (do veku 18 rokov), seniori a ZŤP – vstup zdarma.

Fotogaléria

TIK na Facebooku

VYHĽADAŤ SPOJE

Cez
Pridať prechádzajúce miesta

ŽILINA VIRTUÁLNE

POČASIE

FOTOGALÉRIA