CESTOVANIE V ČASE

CESTOVANIE V ČASE

Turistická informačná kancelária mesta Žilina pozýva zahrať si letnú outdoorovú hru Cestovanie v čase. Hra prebieha celé leto od 1. júla do 31. augusta.

Zahrajte si počas tohto leta pátraciu outdoorovú hru Cestovanie v čase, ktorú sme pripravili so spoločnosťou Somewhere. Nielenže sa zabavíte, ale dozviete sa aj zaujímavosti o pamiatkach v našom meste⛪ A môžete vyhrať aj zaujímavé ceny.

Všetko čo potrebujete je mobilný telefón s čítačkou QR kódov a chuť objavovať.

Súťaž sa začína v Turistickej informačnej kancelárii mesta Žilina, kde dostanete všetky potrebné informácie a hra sa môže začať. Pozvaní sú všetci, veľkí i malí v sprievode rodičov, jednotlivci i skupiny.

Pravidlá súťaže:
Súťažiaci dostanú brožúru s úlohami a mapou. Ich úlohou bude zistiť meno „vaganta“, ktorý žil v historických obdobiach Žiliny a v rôznych pamiatkach vykonával rozličné práce. Pri každej pamiatke zistíte odpovede na otázky a kam sa máte posunúť ďalej. Počas hry sa dozviete nie len výhernú odpoveď, ale aj mnohé zaujímavosti o histórii Žiliny a jej pamiatkach. Všetky potrebné informácie sa dozviete v Turistickej informačnej kancelárii mesta Žilina tesne pred štartom.

Počas pracovných dní je možné si vyzdvihnúť brožúru s hracím plánom v TIK mesta Žilina od 09.00 do 17:00 a hrať môžete bez časového obmedzenia.
Počas víkendov je možné si vyzdvihnúť brožúru s hracím plánom v čase od 9.00 – 14.00 hod. v Rosenfeldovom paláci, J. M. Hurbana 28, 010 01 Žilina.

Cestujte toto leto v čase!

Podujatie/aktivita je realizovaná s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

Fotogaléria

TIK na Facebooku

VYHĽADAŤ SPOJE

Cez
Pridať prechádzajúce miesta

ŽILINA VIRTUÁLNE

POČASIE

FOTOGALÉRIA