TEMATICKÉ VEČERNÉ PREHLIADKY: DEKD 2021

TEMATICKÉ VEČERNÉ PREHLIADKY: DEKD 2021

Pozývame na podujatie, ktoré je súčasťou Dní Európskeho kultúrneho dedičstva 2021 na tému “Dedičstvo pre všetkých“. 

Komentované večerné prehliadky Rosenfeldovho paláca - oživená história sa budú konať v piatok 24. septembra. Návštevníkov počas prehliadky budú sprevádzať "oživení" pôvodní obyvatelia, spolu s ktorými návštevníci budú riešiť rôzne úlohy a záhady paláca.

Mnohí z Vás ste možno boli v priestoroch Rosenfeldovho paláca počas denného svetla. Ale vidieť zátišia paláca pod rúškom tmy, sa nepodarí každému.
Pozývame Vás na tajuplné zakrádanie sa palácom v sprievode samotných Rosenfeldovcov. Pretože na jeden večer sa do paláca vracajú jeho pôvodní obyvatelia. Súčasťou večerných prehliadok je aj podkrovie plné prapodivných bábok, ktoré má v noci zázračnú atmosféru a možno pristihneme bábky, ako v noci ožívajú. Zakrádať sa večerným palácom so samotnými Rosenfeldovcami však nebude jednoduché, návštevníkov budú čakať rôzne úlohy, ktoré im postupne "odomknú" ďalšie priestory.

Časy prehliadok: 18.00, 19.00 a 20.00 hod.

Vstup zdarma.

Účasť je podmienená prihlásením na: simona.domanicka@rosenfeldovpalac.sk, +421 41 764 96 92.
Návštevníci hromadných podujatí sú povinní dodržiavať: – pri vstupe mať na sebe rúško, dezinfikovať si ruky a dodržiavať rozostupy.
Vzhľadom na aktuálne opatrenia môžu hromadné podujatia v Rosenfeldovom paláci navštíviť osoby spadajúce do skupiny OTP, tz. osoby plne zaočkované, testované PCR testom (platný 72 hodín), Ag testom (platný 48 hodín) alebo osoby, ktoré prekonali COVID-19 za ostatných 180 dní.

Viac informácií o podujatí nájdete tu: www.rosenfeldovpalac.sk.

Fotogaléria

TIK na Facebooku

VYHĽADAŤ SPOJE

Cez
Pridať prechádzajúce miesta

ŽILINA VIRTUÁLNE

ŽILINA VIRTUÁLNE

POČASIE

ŽILINA WEATHER