Cestovanie v čase

Cestovanie v čase

NOVINKA v Žiline! Zahrajte si počas tohto leta pátraciu outdoorovú hru Cestovanie v čase, ktorú sme pripravili so spoločnosťou Somewhere, pri ktorej sa nielen zabavíte a dozviete sa zaujímavosti o pamiatkach v našom meste, ale môžete vyhrať aj zaujímavé ceny.

Všetko, čo potrebujete je mobilný telefón s čítačkou QR kódov a chuť objavovať. Súťaž sa začína v Turistickej informačnej kancelárii mesta Žilina, kde dostanete všetky potrebné prospekty a informácie a hra sa môže začať. Pozvaní sú všetci, veľkí i malí v sprievode rodičov, jednotlivci i skupiny.

Pravidlá súťaže:

Súťažiaci dostanú brožúru s úlohami a mapou. Ich úlohou bude zistiť meno „vaganta“, ktorý žil v historických obdobiach Žiliny a v rôznych pamiatkach vykonával rozličné práce. Pri každej pamiatke zistíte odpovede na otázky a kam sa máte posunúť ďalej. Počas hry sa dozviete nie len výhernú odpoveď, ale aj mnohé zaujímavosti o histórii Žiliny a jej pamiatkach.

Všetky potrebné informácie sa dozviete v Turistickej informačnej kancelárii mesta Žilina tesne pred štartom. Brožúru s hracím plánom je možné si vyzdvihnúť v TIK mesta Žilina od 09.00 do 17.00 hod. a hrať môžete bez časového obmedzenia.

Cestujte toto leto v čase!

Fotogaléria

TIK na Facebooku

VYHĽADAŤ SPOJE

Cez
Pridať prechádzajúce miesta

ŽILINA VIRTUÁLNE

POČASIE

FOTOGALÉRIA