KEĎ VYJDE HVIEZDIČKA

KEĎ VYJDE HVIEZDIČKA

V sobotu 5. decembra doobeda si môžete s deťmi otvoriť svoj prvý Mikulášsky darček. O 10.00 Rosenfeldov palác odvysiela bábkové predstavenie z pera Divadla pod balónom - Keď vyjde hviezdička.

Divadlo pod balkónom pôsobí, ako nezávislé bábkové divadlo, ktorého predstavenia sú určené hlavne pre detského diváka, ale aj dospelých a je stálou scénou Divadla Harry Teater. Divadlo zaradilo do svojho repertoára aj dve tradičné bábkové marionetové predstavenia. Ich súčasťou je originálny storočný flašinet. Okrem toho má v ponuke aj samostatné vystúpenie flašinetárov s pesničkami a príbehmi. Je známe svojimi Chodoroadshow na chodúľoch, animačnými programami pre deti, kúzelníckymi show a tvorivými dielňami.

Principálom, riaditeľom, hercom, režisérom, scenáristom, textárom, osvetľovačom a technikom je Ján Harry Haruštiak, dlhoročný bývalý člen súboru a inšpicient BDNR. Veľmi často hosťuje v ŠO Banská Bystrica v operetných predstaveniach, v rozhlase a seriáloch v televízii. Dušou, ktorá sa stará o celý chod divadla, a manažérkou divadla je Julka Haruštiaková. Súbor divadla tvoria vynikajúci herci, ktorých si divadlo pozýva ku spolupráci, pôsobiaci aj v iných slovenských divadlách, ktorí sú absolventami umeleckých škôl s dlhoročnou divadelnou praxou, čo je zárukou kvalitných divadelných produkcií. Divadlo si zakladá na estetickej, výtvarnej a hudobnej zložke a preto spolupracuje s vynikajúcimi slovenskými režisérmi, hudobníkmi a výtvarníkmi.

Vysielanie sa uskutoční v sobotu 5. decembra o 10:00 na FB stránke Rosenfeldovho paláca. Budeme sa tešiť na vašu online účasť a prípadné otázky v komentároch.
Viac informácií na www.rosenfeldovpalac.sk.

Fotogaléria

TIK na Facebooku

VYHĽADAŤ SPOJE

Cez
Pridať prechádzajúce miesta

ŽILINA VIRTUÁLNE

POČASIE

FOTOGALÉRIA