Virtuálna realita v Žiline

Virtuálna realita v Žiline

Neviete čo s upršaným dňom? Potrebujete inšpiráciu na narodeninovú oslavu či rande? Alebo ste dostali za úlohu zorganizovať teambuildingové stretnutie pre kolegov?

Či už máte chuť zabaviť sa sami, s priateľmi, alebo so svojou láskou, štúdio virtuálnej reality v Žiline na Štúrovej ulici vám ponúka nezabudnuteľný zážitok, ktorý si rozhodne budete chcieť zopakovať! Toto zariadenie ako jediné v Žiline umožňuje pohyb v jednej a tej istej virtuálnej realite viacerým hráčom naraz. Dioptrické okuliare nie sú prekážkou, môžete platiť platobnou kartou priamo na mieste a vychutnať si súkromie v oddelených hracích zónach.

My v TIKu obzvlášť oceňujeme milý, ochotný personál. Chalani nám všetko vysvetlili zrozumiteľne s úsmevom na tvári. Boli ochotní a zodpovedali všetky naše zvedavé otázky. Starostlivo pre nás vybrali témy virtuálnej reality, aby sme si to naplno užili. Personál mal nielen profesionálny prístup a bravúrne ovládal technologickú časť, ale aj ľudsky vyhovel našim požiadavkám.

Osobne sme mali možnosť vyskúšať si prechádzku po horách, kde nás nadchli krásne výhľady na ľadovec a jazerá. Zahrali sme sa s virtuálnym psíkom, zažili sme guľovačku v trojici, spoločne sme sa snažili zachrániť Zem pred inváziou mimozemšťanov. Niektoré z nás dokonca zatvorili do strašidelnej izby plnej záhad, kde aj rozvážneho človeka prepadnú zimomriavky. Nakoniec sme mohli spečatiť svoju odvahu skokom z mrakodrapu.

Toto všetko je však len zlomok zážitkov a virtuálnych skúseností, ktoré na vás čakajú. Odporúčame ľahšie pohodlné oblečenie, virtuálna realita vás totižto pohltí natoľko, že zabudnete na reálny priestor okolo vás a budete sa veľa hýbať! Ak sme prebudili vašu zvedavosť, viac sa dozviete na:www.virtualnarealita-za.sk/

Rezervujte si aj vy svoj termín!

Fotogaléria

TIK na Facebooku

VYHĽADAŤ SPOJE

Cez
Pridať prechádzajúce miesta

ŽILINA VIRTUÁLNE

POČASIE

FOTOGALÉRIA