Letné športy

Rafting

Žilina a  okolie sú v lete vyhľadávaným miestom aktívneho oddychu. Okolie Žiliny vám ponúka veľa možností na aktívne trávenie voľného času.
Sprestrite si svoje voľné chvíle napr. splavovaním na drevených pltiach strečnianskou úžinou alebo raftom na nafukovacích člnoch dole Váhom, cykloturistikou, golfom, pešou turistikou...


Pešia turistika

Chceli by ste viac poznať okolie Žiliny? Pozerať sa na krajinu z výšky a poznať názvy okolitých vrchov? Práve pre vás je určená táto sekcia, v ktorej nájdete kontakty na kluby a spolky, ktoré sa venujú pešej turistike.

Cykloturistika

Pod heslom "Na dvoch kolesách objavíte viac ako na štyroch" vám prinášame tipy na cykloturistické výlety zo Žiliny. Naše tipy sú rozdelené do viacerých kategórií, z ktorých si určite vyberiete.

Adrenalínové športy

V Žiline a okolí máte možnosť vychutnať si tú (pre vás) správnu dávku adrenalínu. V tejto sekcii nájdete užitočné kontakty na prevádzkovateľov paraglidingu alebo motorového rogalového lietania.

Plte, rafting

Máte radi vodu a adrenalín? Okolie Žiliny vám ponúka veľa možností na aktívne trávenie voľného času. Spestrite si svoje voľné chvíle andrenalínovým zážitkom, ktorý vám ponúka splavovanie na drevených pltiach strečnianskou úžinou alebo raft na nafukovacích člnoch dole Váhom.

Paddleboarding

Máte radi vodu a chcete vyskúšať niečo nové? Potom je tu pre vás paddleboarding! Výhodou tohto rýchlo sa rozvíjajúceho vodného športu je, že je nenáročný, vhodný pre všetky vekové kategórie a navyše pri ňom zažijete veľa zábavy.

Adventure golf

Okolie Žiliny nesklame ani fanúšikov golfu. Tento šport, ktorý pochádza zo Škótska, si môžete zahrať v Zázrivej na 18 jamkovom adventure ihrisku.  

Futbal

Futbal v Žiline reprezentuje klub MŠK Žilina, ktorý sa stal účastníkom Európskej ligy UEFA a Champions League.

Plážový volejbal

Viete, kde v Žiline si môžete zahrať plážový volejbal? V tejto sekcii nájdete informácie a kontakty na organizácie, ktoré tento šport prevádzkujú.

Basketbal

Viete kde si môžete  v Žiline zahrať basketbal? V tejto sekcii nájdete informácie a kontakty na organizácie, ktoré tento šport prevádzkujú.

Na stiahnutie

TIK na Facebooku

VYHĽADAŤ SPOJE

Cez
Pridať prechádzajúce miesta

ŽILINA VIRTUÁLNE

ŽILINA VIRTUÁLNE

POČASIE

ŽILINA