Kam s deťmi

Kam s deťmiKam s deťmi

Žilina a  okolie ponúkajú skutočne veľa možností na trávenie aktívneho voľného času s vašimi ratolesťami. Prinášame vám zoznam turistických atrakcií a miest, ktoré sú vhodné na vaše spoločné chvíle s deťmi.


 

 

Lesopark Chrasť

Lesopark Chrasť sa nachádza medzi sídliskami Vlčince a Solinky. Je obľúbenou mestskou  oddychovou zónou. Návštevníkom poskytuje rôzne možnosti športového vyžitia (pešiu prechádzku, beh, beh na lyžiach, cyklistiku, nordic walking, lanový park). Pre deti sú k dispozícii preliezačky a iné atrakcie.

Ranč v Brodne

Rekreačno-oddychové zariadenie Ranč v Brodne ponúka pre rodiny s deťmi viaceré atrakcie. Deti i dospelí tu môžu zažiť príjemnú prechádzku na koni, vyhliadkovú jazdu na voze, zahrať si tenis, badminton alebo nohejbal. Pre deti sú pripravené hojdačky, kolotoč, jazda na štvorkolke a minizoo.
 

Ekoskanzen Lietavská Svinná

Ekoskanzen je múzeum v prírode zamerané na architektúru a remeslá lietavského regiónu. Pre deti je tu kútik s hojdačkami, pieskoviskom, kolotočom, preliezačkami, detskou lezeckou stenou a malým letným kinom. Počas roka sa tu konajú viaceré kultúrno-spoločenské akcie.

Lanový park Preles

V Žiline v Lesoparku Chrasť sa nachádza lanový park Preles, ktorý prevádzkuje občianske združenie Preles.  Lanový park pozostáva z nízkeho a vysokého okruhu a obrovského zhupu - tzv. skoku odvahy.

Domček Play&Café

Novootvorený domček PLAY & CAFÉ vám ponúka 3 sĺzavky, trampolínu, detské domčeky mnohé iné atrakcie a najmä zábavu pre všetky deti a ich rodičov. Nachádza sa v mestskej časti Bôrik. V domčeku ponúkajú aj možnosť usporiadania narodeninových osláv a detských párty.

Sun Paradise

Letné centrum zábavy Sun Paradise sa nachádza vo Veľkej Rači - Oščadnici. Celá letná zábava je sústredené na vrcholovej stanici v Dedovke. Využiť môžete lanovú dráhu, bobovú dráhu, kolobežky, lezeckú stenu a i.

Materské centrá

V Žiline ponúkajú priestor pre rodičov detí v predškolskom veku tri materské centrá. Materské centrum Levík, materské centrum Nezábudka a materské centrum Žabka. Ponúkajú rôzne aktivity - tvorivé dielne, cvičenie, poradne, herne a iné.

TIK na Facebooku

VYHĽADAŤ SPOJE

Cez
Pridať prechádzajúce miesta

ŽILINA VIRTUÁLNE

POČASIE

FOTOGALÉRIA