Hotel Holiday Inn

Názov zariadenia: Holiday Inn Žilina****
Adresa: Športová 2, 010 01 Žilina
Kontakty: tel.: +421 41 505 01 00, fax: +421 41 505 01 01
info@holidayinn-zilina.sk, www.holidayinn-zilina.sk

Moderný štvorhviezdičkový hotel v blízkosti centra mesta v štýlovom a elegantnom prostredí. Hotel poskytuje svojim zákazníkom pohodlie v komfortne zariadených izbách v troch kategóriách – štandard, executive a štúdio. Okrem ubytovacích služieb rozmaznáva svojich hostí aj svojou gastronómiou v reštaurácii COSMOPOLITAN. V štýlovom a elegantnom Lobby bare AQUARIUM bar si vychutnáte šálku kávy s koláčikom alebo si objednáte víno z domácej i zahraničnej produkcie. Na 10. poschodí hotela sa nachádza PANCHA SKYBAR, ktorý je bezpochyby najvyššie situovaným barom v meste a z ktorého si užijete dychvyrážajúci výhľad.

Hostia majú možnosť vychutnať si relax vo vnútornom bazéne s prekrásnym nočným výhľadom na panorámu mesta Žilina a pohoria Malej Fatry, masážny kúpeľ v jacuzzi, prípadne si môžu oddýchnuť vo fínskej či parnej saune. Pre náročnú klientelu hotel ponúka možnosť thajských masáží.

Hotel tiež disponuje vonkajším osvetleným tenisovým kurtom so všetkým potrebným vybavením a vlastnou posilňovňou s unikátnym výhľadom na Žilinu, ktorá je vybavená najmodernejšími posilňovacími prístrojmi.

Fotogaléria

TIK na Facebooku

VYHĽADAŤ SPOJE

Cez
Pridať prechádzajúce miesta

ŽILINA VIRTUÁLNE

ŽILINA VIRTUÁLNE

POČASIE

ŽILINA