KNIŽNICA (NIELEN) Z DOMU

KNIŽNICA (NIELEN) Z DOMU

Aj na mesiac január si Krajská knižnica v Žiline pripravila online podujatia, ktoré nájdete na stránke www.krajskakniznicazilina.sk, na Facebooku a Youtube knižnice:

Etika a etiketa 2: Základy komunikácie
Ďalšie pokračovanie online podujatia. Rozprávať tak, ako nám ústa narástli? Mať nabrúsený jazyk? To nie, radšej budeme dodržiavať pravidlá slušnej a úctivej komunikácie! Základ dobrých medziľudských vzťahov je práve komunikácia. Zverejnené vo štvrtok 14.1.2021.

Vytvor si záložku
Milí kamaráti, na našich virtuálnych tvorivých dielňach sa stretávame už tretíkrát. Spoločne si vyrobíme z farebného papiera záložku do knihy. Potom ju môžete len tak niekomu darovať a určite ňou potešíte všetkých knihomoľov v rodine. Zverejnené vo štvrtok 21.1.2021.

Najznámejšie zakázané svetové romány 20. storočia
Povieme si niečo o najslávnejších zakázaných svetových dielach, o tom, prečo boli zakázané, o čom sa v nich písalo a aký bol ich ďalší osud. Zverejnené vo štvrtok 28.1.2021.

Mojmír Vlkolaček
Výstava pri príležitosti 105. výročia narodenia. Predstavíme Vám významnú osobnosť žilinského regiónu maliara a pedagóga Mojmíra Vlkolačka. Témou jeho kresieb, akvarelov a malieb bolo aj mesto Žilina, jeho malebné zákutia a architektonické pamiatky. Výstava bude sprístupnená na prízemí knižnice do konca januára 2021.

Photo gallery

TIK na Facebooku

SEARCH

Through
Add crossing points

ŽILINA VIRTUÁLNE

POČASIE

FOTOGALÉRIA