Boulderingová lezecká stena a kaviareň K2

Názov:Lezecká stena K2 Žilina
Adresa: Dolné Rudiny 3667/7, 010 01 Žilina
Kontakty: tel.: +421 948 255 307
E-mail:  info@k2zilina.sk
Web: www.k2zilina.sk

Lezecká stena K2 Žilina ponúka množstvo rôznorodých profilov, ktoré poskytujú priestor lezcom všetkých výkonostných kategórií, od úplných začiatočníkov, mierne pokročilých, ale aj pre náročných lezcov, ktorí preferujú ťažšie lezecké línie.

Lezenie po stene sa uskutočňuje bez lana a pre bezpečný dopad lezcov z lezeckej steny je na podlahe umiestnené molitanové doskočisko, ktoré zamedzuje zraneniu pri nechcenom páde. Konštrukcia lezeckej steny spĺňa najprísnejšie požiadavky športových lezcov, preto si tu prídu na svoje nielen začínajúci lezci, ale aj pokročilí a špička slovenského boulderingu.

Pre deti je na poschodí určená menšia detská lezecká sekcia s krátkymi, kolmými alebo položenými príjemnými cestami a natiahnutými fixnými lanami. Na prízemí, na dohľad od kaviarne, je situovaný detský kútik s malou lezeckou stienkou.

Súčasťou zariadenia je aj kaviareň, ktorá sa nachádza za presklenou stenou, čím ponúka možnosť sledovať lezecké výkony návštevníkov lezeckej steny. Nachádza sa tu tiež požičovňa a predajňa lezeckého výstroja, s ktorej výberom vám poradí profesionálny personál.

Fotogaléria

TIK na Facebooku

VYHĽADAŤ SPOJE

Cez
Pridať prechádzajúce miesta

ŽILINA VIRTUÁLNE

ŽILINA VIRTUÁLNE

POČASIE

ŽILINA